Miasto Bielsko-Biała wspólnie z Województwem Śląskim i Powiatem Bielskim zaprasza na Dni Zdrowia. Wydarzenie to staje się ważnym, stałym punktem w miejskim kalendarzu i ma na celu przedstawienie społeczności lokalnej szerokiego spektrum działań wzmacniających potencjał zdrowotny, poprzez działania z zakresu promocji, profilaktyki i edukacji zdrowotnej.
Bielsko-Biała w sposób szczególny chce zaakcentować, że wspólne działania w obszarze dbania o zdrowie mieszkańców to cenna inicjatywa i dobra praktyka do naśladowania przez innych.
Podobnie jak w poprzednich edycjach, do współpracy zaproszono partnerów działających w obszarze zdrowia: szpitale, poradnie specjalistyczne, organizacje pożytku publicznego, uczelnie medyczne, samorządy zawodów medycznych, laboratoria medyczne, Śląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia, Zakład Ubezpieczeń Społecznych i inne. Podmioty te przedstawią bogatą ofertę bezpłatnych badań profilaktycznych, konsultacji, porad specjalistów różnych dziedzin medycyny, pokazów, warsztatów, quizów oraz innych działań prozdrowotnych skierowanych zarówno do dorosłych jak i do dzieci.







