Dla najmłodszych

Teatr Młodego Widza: Jak Wróbelek nie mógł zdążyć na wesele – Grupa O!TEATR

plakat

Źródło / autor zdjęcia: Mysłowicki Ośrodek Kultury / O!TEATR

Teatr Młodego Widza: „Jak Wróbelek nie mógł zdążyć na wesele”

Pełna humoru, przygód i wartościowych lekcji opowieść czeka na najmłodszych podczas kolejnej odsłony Teatru Młodego Widza. 9 sierpnia w Parku Zamkowym wystąpi Grupa O!TEATR ze spektaklem „Jak Wróbelek nie mógł zdążyć na wesele”.

Historia sympatycznego wróbelka rozpoczyna się od zaproszenia na sowie wesele, jednak zanim bohater dotrze na uroczystość, czeka go pełna niespodzianek podróż. Wraz z dziećmi będzie uczył się zasad bezpiecznego poruszania się po drodze, właściwego zachowania w szkole, poznawania siebie oraz przekona się, dlaczego nie warto być zachłannym.

Spektakl inspirowany jest klasycznymi opowieściami o Wróbelku Elemelku i zachwyca barwną oprawą z wykorzystaniem dużych kukiełek, pacynek oraz mupetów.

Czas trwania wydarzenia

9 sie 2026

16:00

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

Park Zamkowy

Bytomska 18C, Mysłowice

Rodzaj lokalizacji

W plenerze

Jak dotrzeć?

Adres

Park Zamkowy, Bytomska 18C, Mysłowice

Wyznacz trasę w Google Maps

Przystanki w okolicy

Mysłowice Bytomska Park (02t)

Dojazd liniami

T34

Mysłowice Bytomska Park (01t)

Dojazd liniami

T34

Mysłowice Szpital (02t)

Dojazd liniami

T34

Mysłowice Szpital (01t)

Dojazd liniami

T34

Mysłowice Bytomska (02)

Dojazd liniami

18, 26, 106, 150, 219, 292, 788, 995

Mysłowice Bytomska (01)

Dojazd liniami

219, 292, 788, 995

Mysłowice Kopalnia (01)

Dojazd liniami

M101, 18, 66, 149, 292, 536, 931, 972

Ilustracja trzech osób w okrągłych ramkach, ułożonych obok siebie – mężczyzna po lewej, kobieta z blond włosami w środku, kobieta z brązowymi włosami po prawej, reprezentujące uczestników lub zespół organizatorów.

Udostępnij to wydarzenie

Widzisz jakąś niezgodność w treści opisu lub masz dodatkowe informacje? Zgłoś je nam, klikając w poniższy przycisk.

Widok z lotu ptaka na centrum Katowic z nowoczesnymi wieżowcami, zielonym parkiem i budynkiem NOSPR. Na zdjęciu dodane są grafiki: kalendarz, ptak z dyplomem i teatralne maski.

Chcesz wiedzieć, co nowego na mapie Śląska? Zapisz się do naszego newslettera! Powiadomimy Cię o wydarzeniach, newsach i odkryciach.

Klikając przycisk „Zapisuję się” akceptuję postanowienia Regulaminu esil.pl