Dragon Expo w Częstochowie – spotkanie z egzotyką już 27 września
27 września 2026 roku Częstochowa gościć będzie Dragon Expo – wystawę terrarystyczno-botaniczną, która daje okazję do bliskiego spotkania z fascynującymi gatunkami zwierząt z najdalszych zakątków świata. Wydarzenie odbędzie się w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4, w godzinach 10:00–18:00.
Co zobaczymy na wystawie?
To niepowtarzalna okazja, by z bliska przyjrzeć się niezwykłym stworzeniom, które na co dzień widujemy jedynie w książkach lub filmach przyrodniczych. Wydarzenie skierowane jest zarówno do doświadczonych miłośników przyrody, jak i do tych, którzy dopiero odkrywają jej niezwykłe oblicza – jednym słowem dla wszystkich, którym bliskie są łuski i pancerze.
Bonus: dwa wydarzenia w cenie jednego biletu
Bilet na Dragon Expo w Częstochowie upoważnia również do wstępu na dwie towarzyszące imprezy:
- GeoExpo – Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości
- EzoFest – Festiwal Ezoteryki i Medycyny Naturalnej
Informacje praktyczne
📅 Data: 27 września 2026, godz. 10:00–18:00
📍 Miejsce: Hala Sportowa Częstochowa, ul. Żużlowa 4, Częstochowa
🎟️ Bilety:
- Normalny – 20 zł
- Ulgowy – 15 zł (emeryci, renciści, młodzież do 18. roku życia, osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności)
- Bezpłatnie – dzieci do 5 lat
Bilety dostępne online na biletyexpo.pl oraz w kasach w dniu wydarzenia. Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia – biletów zakupionych online nie trzeba drukować, wystarczy okazać je na ekranie telefonu.







