Ogród Dźwięków – Letnie koncerty w Ogrodzie Japońskim
Cykl letnich koncertów plenerowych w Ogrodzie Japońskim w Tauron Parku Śląskim. Wydarzenia odbywają się w zielonej, spokojnej przestrzeni; zalecane zabranie koca, leżaka lub poduszki. Wstęp wolny. Organizator zastrzega możliwość odwołania koncertu w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych.
Program koncertów
2 lipca 2026 | godz. 18:30 – João de Sousa
23 lipca 2026 | godz. 18:30 – Sitartronic / Pekoslavsky
6 sierpnia 2026 | godz. 18:30 – Przemysław Strączek & Chiao-Hua Chang
20 sierpnia 2026 | godz. 18:30 – Buba Badjie Kuyateh & Kuba Sojka„W hołdzie dla Stanisława Soyki”







