Fundacja Oko w Oko z Rakiem zaprasza na Zlot Różowych Czarownic. To już drugi Zlot Różowych Czarownic – tym razem zdobywana będzie Szyndzielnia. To nie tylko wspólna wędrówka, ale także symbol jedności, siły i wsparcia dla kobiet. Wydarzenie jest częścią projektu #różowasiławdrodze, który promuje zdrowy styl życia i wzajemną motywację.
Dress code?
Oczywiście RÓŻOWY! Kapelusze, peleryny, miotły – im bardziej magicznie, tym lepiej!
Tylko dla kobiet?
Mężczyźni również mile widziani! Pokażcie, że wspieracie różową siłę – wystarczy choćby jeden różowy akcent w stroju.
Zdobywanie szczytu
Będzie można wejść na szczyt i pokazać swoją różową moc lub wjechać kolejką i dołączyć do innych na górze.
Harmonogram
- osoby idące pieszo spotykają się o godz. 9:30 przy przystanku MZK Szyndzielnia, a o 10:00 wszyscy wyruszają na szlak.
- dla osób, które nie mogą wejść pieszo, przygotowano 40 voucherów -50% na przejazd kolejką. Zbiórka o godz. 11:30 przy dolnej stacji kolejki.
- o godz. 12:45 spotykają się wszyscy na Polanie Gacioki na wspólne zdjęcie i… zobaczycie na miejscu.
Na uczestników czekają wyjątkowe pamiątkowe przypinki z czarownicą i napisem „Zlot Różowych Czarownic”. Za darowiznę od 5 zł będzie można otrzymać taką przypinkę i jednocześnie wesprzeć działania fundacji! Cały dochód przeznaczymy na działania profilaktyczne i wsparcie pacjentów onkologicznych.







